הסיפור של דרור

IMG_5888

דרור נוי

בשנים האחרונות עבדתי בתחום של פיתוח קהילות בעולם. זה היה מסע בלתי פוסק בחיפוש אחרי כלים ורעיונות, שיכולים להפוך תהליכים של בנייה ושיקום קהילות למקום בו הקול של כל אחד יכול לבוא לידי ביטוי. זהו אתגר קשה ומורכב בתרבות המערבית, ופי כמה כשמדובר בתרבות מעמדית כמו בדרום הודו או באנדים בפרו. לכל אורך הדרך השאלה שלי לעצמי הייתה: איך מאפשרים לקול של כולם לבוא לידי ביטוי – במעגל, קהילה, קבוצה, שבט ומשפחה – ביטוי המאפשר מקום לפעולה, לקיחת אחריות ומנהיגות משותפת על המרחב האישי והקהילתי, כבסיס ליצירת מציאות משותפת חדשה. 
 
בתוך המסע האישי שלי למציאת הקול הייחודי שלי, מסע שעדיין נמשך, אני מאושר לקחת חלק בצוות ההפקה של סדנת AOH שתתקיים בישראל בספטמבר , ולהביא מהידע שלי בתחום המתודולוגיות לשינוי וללמוד בעצמי מכל התהליך איך לייצר ולאפשר לעוד תהליכים להתפתח דווקא במקום שהכי חשוב לי, החינוך בישראל!
אני מאמין כי הגיע הזמן ליצור מרחבי שיח חדשים בחברה הישראלית. בעיני השינוי מתחולל במקום בו אנשים, דעות ורעיונות מורידים את הבגדים והופכים להיות בני אדם. זה המקום בו אני רוצה להיות בשנים הקרובות: לאפשר לתהליכים כאלו לצמוח ולגדול ביחד איתם.

www.drornoy.com